V torek 27. 4. 2023, smo se pridružili Turističnemu društvu Železniki. V arboretomu Volčji potok smo skupaj predstavljali občino Železniki.

Predstavile smo se med gredami tulipanov. Zaigrale smo turističnim članicam, ki niso klekljale. Olga je zaigrala tudi na modro harmoniko harmonikaša Janeza. Pri petju se nam je pridružila Jelica Frelih.

Tudi ob stojnici so zapele naše orglice.  Na koncu še v šotoru med cvetličnimi nasadi.

Poslušalci so nam povedali, da se zvok prenaša po celem šotoru in ker so se poslušalci zbirali, je bil tudi repertuar naših pesmi daljši.

Zanimivo je bilo, kako so se obiskovalci ustavljali in nam prisluhnili. Slišalo se je tudi petje ob našem igranju. Najlepše pa je bilo, kako zvedavo so nas opazovali otroci v vozičkih. Za kakšno minuto smo jih animirali in tudi njihovim staršem popestrili ogled. Olga je zaigrala tudi s harmonikaši.